Haberler

Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. Dünyanın En Büyük Lale Halısı Organizasyonunda Sultanahmet Meydanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı ile görüştü!

  Günümüzde organik ürün yetiştiriciliği ve peyzaj alanlarında organik yaklaşımla sürdürülebilir topraklarda ekonomik bir peyzaj yönetimi büyük önem kazanmıştır.

Toplumların sağlıklı ve sürdürülebilir bir algıda yaşamlarına devam edebilmesi için yerel bölgesel ve küresel koşullarda teknolojik buluşların yapılması ve kullanımının yaygınlaştırılması gerekmektedir.

Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. bu algıyla üretilmiş olan sürdürülebilir tarımın ekonomik yönetimi için olan organik gübreler ile ilgili İBB Başkanı ile görüşmelerde bulundu.

Türkiye nüfüsunun büyük bir kısmını oluşturan güzel İstanbulumuzun sürdürülebilir ve organik yaklaşımla peyzajlarının ve bahçelerinin düzenlenmesi dünyada büyük bir örnek teşkil edeceğine inanmaktayız.

Sn İBB Başkanı organik tarımın ve sürdürülebilir tarımı çok önemsediğini bizlerle paylaştı.

Bu bağlamda ortak yapılabilecek çalışmalarımız için ilgisi ve yönlendirmelerinden ötürü Sn. İBB Başkanımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. ve Bactogen Biyoteknolojik Ürünler A.Ş.