Hakkımızda

Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş.; Yeditepe Üniversitesi’nin akademik buluşlarını dinamik bir şirketin pazarlama uzmanlığıyla buluşturmak üzere 2005 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde çeşitli bakım ürünlerini piyasaya süren şirketimiz şimdi de “İnovatif Tarım” felsefesiyle ürettiği organik gübreleri çözüm odaklı dağıtım şirketi BACTOGEN ile sunuyor. Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. ve BACTOGEN olarak yeni nesillerin daha sağlıklı yetişmesini ve insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörleri kaynağında ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda sağlık, gıda, çevre ve tarım alanlardaki sorunlara yönelik çözümleri biyoteknolojik yöntemlerle üretirken Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü’nün uzman kadrosundan ve son teknolojiyle donatılmış laboratuvarlarından istifade ediyoruz.

Kendi geliştirdiği ürünleri Türkiye ve dünya pazarlarına sunan şirketlerimiz bu çözümleri sahaya güçlü AR-GE ve ÜR-GE altyapısıyla aktarmaktadır. Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. ve BACTOGEN sürekli teknoloji gelişimini ve Türkiye ile dünyada model bir üretim ve pazarlama ağı oluşturmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Üreticilere verimli ve ekonomik ürün yetiştiriciliği ve organik tarım uygulamaları konusunda destek vermek; tüketiciye %100 doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmaları için gerekli danışmanlık hizmetlerini sağlamaktır.

Vizyonumuz
Geliştirdiğimiz insan sağlığı ve çevre odaklı, inovatif teknolojilerin sayısını artırmak ve bu yöndeki atılımlara, ülke ekonomisine değer kazandıran lider bir firma olarak öncülük etmektir. 

BACTOGEN, Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu (IFOAM) üyesidir.
BACTOGEN ürünleri, Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü tarafından geliştirilmiştir.

* Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. ve BACTOGEN  bir BİLİMSEL TEKNOLOJİ A.Ş. kuruluşudur.

ŞİRKET TANITIM SES KAYDI